ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ БАТЬКІВ ПРО ДИТЯЧИЙ ЕНУРЕЗ. ВІДПОВІДІ ТУТ!

Усі запитання

Так. Сімейна схильність до енурезу беззаперечна. Якщо в одного з батьків у дитинстві був енурез, то ймовірність того, що дитина матиме подібну проблему, становить близько 44%. Якщо енурез спостерігався в обох батьків, — 77%.

Ні. Насамперед, енурез стосується дітей віком від 5 до 10 років. Іноді трапляється рецидив — лише у 3% підлітків. А ось енурез у дорослих — це вже виняткова ситуація.

Ні. Енурез у дітей — це доволі поширена проблема з умінням вчасно визначати позиви до сечовипускання. Якщо після півроку сухих ночей ваша дитина знову пісяє у ліжко, радимо проконсультуватися у лікаря. Будьте уважні, дитячий енурез може бути ознакою серйозних захворювань (інфекції сечостатевої системи, діабет, захворювання нирок тощо).

Якщо вашій дитині більше 6 років, і нічний енурез не зникає, проконсультуйтесь із педіатром. Пам'ятайте, що буває два типи енурезу:

• Первинний — протягом останніх 6 місяців нічні неприємності траплялися регулярно (посилання на сторінку з різними типами енурезу, включеними до категорії)

• Вторинний — нічні неприємності з'явилися знову після періоду стабільного контролю за сечовипусканням (минуло не менше 6 місяців).

Насправді, у цьому віці дитина вже досягає достатньої зрілості, аби зрозуміти суть проблеми і взяти на себе відповідальність, як це роблять дорослі.

(Посилання на «якщо це не минає», «коли звертатися до лікаря-фахівця»)

На жаль, жоден огляд не підтвердить наявності нічного нетримання сечі (за умови, якщо протягом решти часу доби проблем із сечовипусканням не спостерігається).

Не в публічних місцях, і не в присутності дитини. Поважайте його особисте життя. Найкраще поговорити про це з педіатром або сімейним лікарем. Він заспокоїть і вас, і дитину, а також знайде рішення, яке допоможе позбутися нічних неприємностей. Також за згодою дитини поговоріть із тим, хто несе відповідальність за нього поза домом.

Консультація психолога необхідна, якщо дитина занепокоєна нетриманням. Вона може почати замикатися в собі і почуватися не такою, як інші. Це може призвести до заниженої самооцінки, втрати довіри до оточуючих, виникнення почуття провини за нічні неприємності. (Посилання на сторінку «коли звертатися до лікаря-фахівця»)

Так. Якби нічне нетримання вважалося хворобою, то його можна було б порівняти з астмою, як одним із найпоширеніших захворювань у дітей. Енурез трапляється у 10% дітей віком від 5 до 10 років, та у 3% підлітків віком від 12 до 15 років.

Так, цей факт беззаперечний. У хлопчиків енурез спостерігається у 2-3 рази частіше.

Ні, у жодному разі. Дитина не несе відповідальності за нетримання сечі, адже це відбувається несвідомо. Малюк робить це ненавмисно, і це не пустощі. Замість того щоб звинувачувати дитину в нічних неприємностях, вам слід навчити її відповідальності за допомогою щоденних завдань (посилання на Календар сухих ночей). Заохочуйте її зусилля, навіть якщо мокрі ночі повторюватимуться знову і знову.

Ні, це метод, який швидко вичерпує себе. Винагороду, як і покарання, дитина асоціюватиме з помилкою, якої вона припустилася чи ні. А ми знаємо, що «нічні неприємності» трапляються несвідомо. Вам необхідно заохочувати дитину за відповідальне виконання завдань (посилання на інтерактивний календар). Дитина пишатиметься виконаними завданнями, і це, своєю чергою, сприятиме її розвитку. А сухі ночі стануть вишенькою на торті :)

Немає сенсу постійно повторювати це. Пам'ятати про необхідність сходити в туалет — завдання дитини, і вона повинна взяти на себе повну відповідальність за його виконання. Якщо казати дитині щовечора, що треба сходити перед сном до туалету, це не матиме того ефекту, якби вона це робила сама, як доросла.

Якщо дитині менше 6 років — так. Якщо більше — ні. Буде краще, якщо дитина просто знатиме, де знайти чистий одяг, та як його замінити без вашої допомоги. Дитина дуже пишатиметься цим.Якщо дитина все-таки покликала вас, у жодному разі не сваріть її.

Навпаки. У таких ситуаціях нічна спідня білизна DryNites®,

суперпоглинальна та непомітна, стане універсальним рішенням, яке забезпечить дитині сухі ночі без зайвих хвилювань. Заохочуйте ночівлі поза домом, «піжамні вечірки» тощо. Вони допомагають дитині набути впевненості в собі та самостійності.

Ні. Ніч призначена для сну. Бережіть сон дитини, він їй потрібен. Якщо будити дитину, вона не виспиться, і наступного дня почуватиметься втомленою. Більш того, цей метод не гарантує успіху.

Ні. Якщо дитина хоче пити, ніколи не забороняйте їй цього. Навпаки, нагадуйте їй про необхідність регулярно споживати рідину протягом дня, навіть якщо вона не відчуває спраги. Зверніть увагу, що солодкі, газовані та молочні напої не рекомендується вживати після 18-ої години, за винятком святкових днів.

У розмовах із дитиною про нетримання сечі важливо ставитися до неї, як до дорослої. Тому, коли йдеться про нижню білизну DryNites®, наголошуйте на тому, що це спеціальні нічні трусики, а не підгузки. Це слово не варто вживати — воно може викликати в дитини почуття, ніби до неї ставляться, як до немовляти.

ХОЧЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ СВОЄЇ ІСТОРІЄЮ?

НАПИШІТЬ НАМ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ!

Echantillon gratuit  Drynites

Вверх

Налаштування cookie