Нічне нетримання: правда та міфи

Нічне нетримання: правда та міфи

Нічне нетримання: правда чи міфи

Відповіді тут!

Усі запитання

Нічне нетримання - це поведінкова проблема

Нічне нетримання сечі виникає не через проблеми з вихованням або навчанням. Нічні неприємності трапляються не тому, що дитина так хоче. Це просто відбувається і все. Не варто робити з цього драму!

Енурез - це дуже серйозна проблема

Енурез у дітей зустрічається дуже часто (у 10% дітей у віці від п'яти до десяти років і у 3% підлітків у віці від дванадцяти до п'ятнадцяти років), і причин цієї проблеми багато. Але в більшості випадків хвилюватися не варто.

Дитина не винна в тому, що у неї нетримання сечі

Ніхто не винен в нетриманні, тим більше діти. Батьків також не варто звинувачувати в тому, що вони не навчили дитину вчасно прокидатися за «нічною потребою», особливо, якщо проблема нетримання спадкова. Вам просто потрібно пройти цей етап разом з дитиною.

Існує «чудодійний» засіб проти енурезу

На жаль, таблетки від енурезу ще не вигадали. Найчастіше нетримання у дітей з часом проходить само собою. Але в будь-якому випадку дану проблему краще обговорити з лікарем. Він допоможе знайти рішення, яке підійде саме вашій дитині. А ви в свою чергу спробуйте його заспокоїти, підбадьорити і заохотити. Для цього скористайтеся календарем DryNites®. (Посилання на календар)

 

А для того, щоб дитині було комфортно вночі, використовуйте нічну нижню білизну DryNites® (посилання на сторінку з нічною нижньою білизною DryNites®). Воно забезпечить дитині спокійні ночі як вдома, так і за його межами (в дитячому саду, таборі і т.д.). А ще воно непомітно під одягом. Нічна нижня білизна DryNites® дозволить дитині спати спокійно і не хвилюватися, що хтось дізнається про його проблеми.

Нічне нетримання може пройти саме собою без лікування

Щорічно енурез без лікування проходити 15% дітей. * Але вам потрібно запастися терпінням, навіть якщо це важко дається.

* ФОРСАЙТ У.И., Редмонд А .: «Енурез і рівень спонтанного виліковування. Дослідження 1 129 хворих на енурез », Arch. Dis. Child., 1974; 49: 259-63.

ХОЧЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ СВОЄЇ ІСТОРІЄЮ?

НАПИШІТЬ НАМ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ!

Echantillon gratuit  Drynites
Полезные привычки, которые помогут побороть ночное недержание
 
ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ

Корисні звички

Вверх

Налаштування cookie