Чому виникає нічне нетримання сечі?

Ця стаття допомогла мені
0

Чому виникає нічне нетримання сечі?

1 Le pipi au lit explique

У вашої дитини нічне нетримання сечі? Будьте спокійні, це не хвороба. Просто дитина не завжди розпізнає позиви до сечовипускання. Майже 10% дітей віком від п'яти до десяти років та 3% підлітків віком від дванадцяти до п'ятнадцяти років мають проблеми з нічним нетриманням.

 

Чи варто непокоїтися через нічне нетримання, якщо дитині менше 5 років?

Як правило, якщо дитині менше п'яти років, причин для хвилювання немає. Кожна дитина вчиться контролювати сечовипускання по-різному, так само як і в процесі набуття інших навичок. Наприклад, деякі діти вже добре розмовляють у три роки, але не завжди можуть контролювати себе вночі. В той час як інші, навпаки, спроможні контролювати позиви до сечовипускання, але розмовляють не так добре.

Фахівці рекомендують не квапити події та не вимагати від дитини контролювати себе, коли вона до цього ще не готова. У жодному разі не будіть дитину, щоб відвести до туалету, — нічний сон у цьому віці дуже важливий. Спробуйте прищепити дитині відповідальність та доручати їй невеликі завдання.

А ще ви можете запропонувати малюкові нічну спідню білизну DryNites®. Її створено спеціально для дітей від чотирьох років, і її можна надягати самостійно. Батькам варто запастися терпінням та заспокоїтися: приблизно у 10% дітей віком до п'яти років спостерігається нічне нетримання. Після цього віку вже може йти мова про енурез.

Аби допомогти малюкові стати більш самостійним, ви можете запропонувати йому нічну спідню білизну DryNites®. Вона нагадує звичайну білизну, і не схожа на підгузок, тож дитина не соромитиметься і почуватиметься впевнено. Приблизно у 10% дітей віком до п'яти років спостерігається нічне нетримання. Отже, в цей складний період батькам важливо запастися терпінням і бути спокійними. Після п'яти років уже можна говорити про енурез.

Що таке енурез? 

Вважається, що після досягнення п'ятилітнього віку діти повинні навчитися самостійно контролювати позиви до сечовипускання. Проте у більш ніж 10% дітей від п'яти років іноді трапляються маленькі нічні неприємності.

Нічний енурез однаково стосується хлопчиків та дівчаток?

Це явище спостерігається у багатьох дітей незалежно від статі. Проте енурез у хлопчиків трапляється у 2-3 рази частіше, при цьому можливі причини не відомі. На думку деяких фахівців, дівчатка досягають зрілості в контролюванні сечовипускання швидше за хлопчиків. Енурез — це епізодичне нетримання сечі, що відбувається під час сну в дітей після п'яти років.

ХОЧЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ СВОЄЇ ІСТОРІЄЮ?

НАПИШІТЬ НАМ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ!

Echantillon gratuit  Drynites

Вверх

Налаштування cookie