Енурез у дітей: як говорити про це

Ця стаття допомогла мені
1

Енурез у дітей: як говорити про це?

7_Comment Parler De L enuresie a Votre Enfant

 

Є чимало способів допомогти вашій дитині. Підбадьорюйте дитину, а головне — заспокойтесь самі. У цьому розділі на вас чекають поради, що спрощують повсякденне життя з енурезом. Але пам'ятайте: магічного вирішення проблеми не існує. 

Як говорити про нетримання сечі:

З дитиною

Енурез — це тема, яку не прийнято обговорювати. Проте ця проблема трапляється доволі часто. Тому не відкладайте розмову про нетримання з вашою дитиною — адже через неї малюк може замкнутися в собі. Пам'ятайте: у такій ситуації дитині дуже важливо відчути вашу підтримку.

Часто малюки відчувають вину за нічне нетримання. Іноді вони думають, що їхні маленькі неприємності дуже засмучують і розчаровують батьків. Тому вам необхідно показати дитині, що ви її не засуджуєте, що в нічних неприємностях її вини немає.

Розкажіть дитині більше про її організм. Постарайтесь цікаво та доступно пояснити, що таке сеча, як вона виробляється організмом, і чому вночі можуть траплятися неприємності.  

«Нирки — це наша «пральна машина», яка чистить кров і викидає відходи у вигляді сечі, як брудну воду. Сеча накопичується в сечовому міхурі — простій ємності, яка у міру заповнення сигналізує нашому мозку: «час відвідати вбиральню».  

Ваша дитина має зрозуміти:  

• Вдень нирки плідно працюють, а вночі відпочивають. 

• Необхідно регулярно ходити в туалет протягом дня, щоб забезпечити нирки роботою. 

• Протягом дня треба завжди «прислухатися» до свого сечового міхура. Коли він подаватиме сигнал, — відразу йти в туалет, інакше вночі його можна «не почути», і він спустошиться без попередження. 

• Не варто пити багато рідини увечері, щоб дати ниркам відпочити й уникнути неприємностей уві сні.  

Підбадьорюйте дитину  

Дитячий енурез може сильно вплинути на психіку дитини. Іноді ця проблема є однією з основних причин заниженої самооцінки та невпевненості в собі. Допоможіть дитині усвідомити, що нічне нетримання сечі — це не її вина. Будьте поруч, підбадьорюйте і підтримуйте дитину, щоб зменшити її переживання та повернути впевненість у собі.  

Не тисніть на дитину  

Нічний енурез — це дуже поширена проблема, особливо серед хлопчиків. Навіть ті діти, в яких протягом дня не виникає проблем із сечовипусканням, можуть і далі мочитися в ліжко вночі. До досягнення дитиною 6-7 років це нормально.  

Звичайно, неприємні ситуації можуть траплятися й надалі. Навіть попри те, що ви і ваша дитина робите все, аби уникнути їх. Не засмучуйтесь і не здавайтесь. Іноді, щоб позбутися проблеми нетримання, потрібно багато часу. Крім того, є засобі захисту DryNites®   — універсальне рішення для спокійних ночей.  

Розмова про енурез з іншими

Ви можете поговорити з дитиною про її проблеми у присутності лікаря, але у жодному разі не при сторонніх та не в громадських місцях. Відправляючи дитину до літнього табору, попередьте відповідальну особу про ситуації з нетриманням і попросіть зберігати це в таємниці. Також можете поінформувати вчителів у школі, аби вони розуміли можливі причини неспокою дитини.  

Echantillon gratuit  Drynites
Полезные привычки, которые помогут побороть ночное недержание
 
ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ

Корисні звички

Вверх

Налаштування cookie