Політика конфіденційності

Ця стаття допомогла мені
0

Повідомлення про порядок використання Персональних даних

 

Цей сайт www.drynites.ua належить, керується та підтримується КОРПОРАЦІЄЮ «КІМБЕРЛІ-КЛАРК», з зареєстрованими офісами, розташованими за адресою: Уорлд Хедкуотерс П/С 619100, Даллас, Техас 75261–9100 (World Headquarters, P.O. Box 619100, Dallas, Texas 75261–9100), пояснює, як ми і всі наші глобальні філії («Кімберлі-Кларк», «нас», «ми») збираємо Персональні дані, як ми можемо їх використовувати, які права ви можете мати щодо ваших Персональних даних і як ви можете зв'язатися з нами.

Персональні дані - це інформація про живу людину, яка впливає на недоторканність приватного життя цієї людини та ідентифікує її, чи то сама по собі, чи разом з іншою інформацією, яку ми маємо чи яку ми, ймовірно, матимемо.

Перш ніж надавати нам будь-які Персональні дані або іншим чином переглядати наш Сайт, вам слід повністю прочитати це Повідомлення про порядок використання Персональних даних, та переконатися, що ви згодні з нашою політикою конфіденційності.

Зверніть увагу, що цей Сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти. Ми несемо відповідальність тільки за дотримання конфіденційності та безпеку інформації, яку ми збираємо. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою та процедурами конфіденційності і безпеки кожного відвідуваного вами вебсайту.

 

1. Як ми збираємо ваші Персональні дані

 

Ми отримуємо Персональні дані про вас як в Інтернеті, так і в автономному режимі. Ми збираємо Персональні дані, коли ви:

- відвідуєте наш сайт;

- зв'язуєтеся з нашими центрами обслуговування клієнтів або запитуєте інформацію у нас будь-яким іншим способом;

- відвідуєте наші власні магазини;

- підписуєтеся на наші програми винагород;

- спілкуєтеся з нами через соціальні мережі, сторонні додатки або аналогічні технології.

 

Ми також можемо збирати інформацію про вас із сторонніх джерел, таких як використання вами інших вебсайтів, якими ми керуємо, і від зв'язаних третіх осіб - таких, як субпідрядники.

 

2.  Які Персональні дані ми збираємо

 

Ми можемо обробляти такі Персональні дані про вас для цілей, перелічених у пункті 3 нижче:

- ваше повне ім'я;

- ваші контактні дані (наприклад, ваш номер телефону, адреса електронної пошти, домашня адреса);

- ваша адреса інтернет-протоколу (IP);

- ваша дата народження;

- загальнодоступна інформація, така, як згенерований користувачем контент, публікації в соціальних мережах, ім'я або ідентифікатор користувача в соціальній мережі чи зображення профілю в соціальній мережі;

- історія транзакцій (тобто історія ваших замовлень / запитів); а також

- ідентифікатор пристрою (робочий стіл, планшет чи мобільний телефон).

Ми також можемо порівнювати надані вами Персональні дані безпосередньо з іншою інформацією про вас, отриманою зі сторонніх джерел (таких, як соціальні мережі та брокери даних). Це може включати демографічні дані, ваші взаємодії в соціальних мережах, вподобання, купівельні звички, зацікавлення, географічне положення та вік або віковий діапазон. Ми можемо використовувати ці Персональні дані, щоб адаптувати і показувати рекламні оголошення, більш актуальні для вас, з метою надати вам персоналізовані маркетингові комунікації та допомогти нам краще зрозуміти нашу клієнтську базу й ефективність наших маркетингових кампаній.

 

3.  Мета, з якою ми обробляємо ваші Персональні дані

 

Ми можемо обробляти ваші Персональні дані з такою метою:

- надавати вам інформацію, товари та послуги, замовлені вами;

- забезпечити підтримку клієнтів;

- адаптувати і показувати більш актуальну для вас рекламу;

- надати вам персоналізовані маркетингові повідомлення;

- повідомляти вас про будь-які зміни у ваших послугах, та надавати вам інформацію щодо аналогічних товарів і послуг, які можуть зацікавити вас;

- проводити маркетинговий аналіз, щоб дозволить нам оцінити тенденції та ефективність наших рекламних і маркетингових кампаній;

- адмініструвати наші Сайти і допомагати поліпшувати наші продукти й послуги;

- виявляти шахрайство і запобігати йому;

- дотримувати застосовних законів та правил.

Закон про захист даних вимагає від нас наявності правової підстави для обробки будь-яких Персональних даних про вас. Правові підстави для обробки нами ваших Персональних даних для вищезазначених цілей зазвичай полягають у такому:

• ви дали свою згоду;

• це необхідно для виконання договору з вами або для прийняття рішення про укладення договору з вами;

• обробка необхідна для нашої відповідності юридичним або нормативним зобов'язанням; та/або

• обробка відповідає нашим законним інтересам як провідної корпорації з виробництва засобів для догляду за собою.

 

4.  Кому ми передаємо ваші персональні дані

 

Ми можемо передавати інформацію про вас третім особам за певних обставин, зокрема в таких ситуаціях:

- Обмін вашою інформацією з компаніями-партнерами;

Ми можемо попросити вашого дозволу на передачу вашої інформації ретельно відібраним стороннім компаніям, якщо ми вважаємо, що їхні продукти чи послуги можуть зацікавити вас, і тільки тим компаніям, яким ми довіряємо, та які проходять наші внутрішні перевірки, щоб забезпечити безпеку вашої інформації. Ви можете "відмовитися" від партнерських пропозицій та програм у будь-який час, оновивши свій профіль користувача, зв'язавшись із нами чи зателефонувавши за номером 0-800-302-322 [(мешканці України), або заповнивши онлайн-форму: https://www.drynites.ua/ua/napisat-nam/question.aspx Нашим партнерам заборонено використовувати вашу контактну інформацію з іншою метою, крім надання відповідних пропозицій та програм, і вони зобов'язані зберігати конфіденційність вашої контактної інформації.

- Обмін вашою інформацією з постачальниками послуг;

За необхідності ми можемо ділитися інформацією з компаніями або приватними особами, які надають нам послуги. Ці послуги можуть включати, крім усього іншого, допомогу нам у наданні послуг, що їх ви запитуєте, для створення чи підтримки наших баз даних, для дослідження й аналізу людей, які запитують у нас продукти, послуги або інформацію, для підготовки та поширення повідомлень чи для відповідей на запити.

- Правоохоронні органи та судовий процес;

Ми можемо повідомляти правоохоронним органам про будь-які дії, які ми обґрунтовано вважаємо незаконними чи які ми обґрунтовано вважаємо такими, що можуть допомогти правоохоронним органам розслідувати незаконні дії (зокрема, коли ми отримуємо справедливий, обґрунтований та законний запит від правоохоронних або регулятивних органів). Крім того, ми можемо надати вашу інформацію правоохоронним органам, якщо ми на наш власний розсуд визначимо, що або ви порушили нашу політику, або розголошення вашої інформації може захистити права, власність чи безпеку корпорації "Кімберлі-Кларк" або іншої особи.

- Надання вашої інформації відповідно до закону;

Ми можемо ділитися вашою інформацією з іншими відповідно до вимог чи з дозволу закону. Це може включати передачу вашої інформації державним органам або третім особам у відповідь на повістку до суду, судові постанови, інші юридичні процедури чи, якщо ми вважаємо, що це необхідно для реалізації наших законних прав та/або для захисту власності чи безпеки наших клієнтів або інших осіб (це включає обмін інформацією з іншими компаніями й організаціями з метою захисту від шахрайства та зниження кредитного ризику), для захисту від судових позовів, які були висунуті нам, чи для захисту від можливих юридичних претензій, які, як ми визначаємо на власний розсуд, можуть бути подані проти нас.

- блоги, онлайн-публікації та відгуки;

Ми можемо дозволити користувачам обмінюватися коментарями, повідомленнями, відгуками чи іншою інформацією. Якщо ви вирішите надати нам таку інформацію, надана вами інформація може бути загальнодоступна. Інформація, яку ви надаєте в цих сферах, може бути прочитана, зібрана та використана іншими, хто має до неї доступ.

- Ділова угода;

У разі якщо ми чи якась частина наших активів придбані, або ми приймаємо бізнес чи здійснюємо придбання активів або передбачуваний процес придбання, ваша інформація може бути передана компанії, що придбаває, чи іншій організації після завершення такої транзакції.

- Реклама на основі інтересів;

Кімберлі-Кларк бере участь у рекламі, що базується на інтересах (поведінка в режимі онлайн). Це означає, що третя особа може використовувати технологію, таку як cookie-файл у вашому браузері, або веб-маяк, щоб ідентифікувати вас на нашому веб-сайті, аби вони могли надавати рекламу про продукти і послуги з урахуванням ваших інтересів. Ви можете бачити рекламу на нашому веб-сайті з урахуванням того, як ви переглядаєте чи здійснюєте закупи, або ви можете бачити рекламу продуктів корпорації "Кімберлі-Кларк" на інших веб-сайтах залежно від того, як ви переглядаєте вебсайти. Корпорація «Кімберлі-Кларк» добровільно бере участь у програмі саморегулювання Альянсу цифрової реклами. У межах цієї програми саморегулювання корпорація «Кімберлі-Кларк» підтримує розгортання значка «Варіант реклами» («Вибір реклами») у партнерстві з Евідон (Evidon). Інформацію про те, як відмовитися від реклами на основі інтересів, див. у нашому «Повідомленні про файли cookie» в пункті 12 нижче.

- Інші треті особи;

Ми можемо передавати неперсональні дані іншим третім особам, які не описані вище. Коли ми це робимо, ми можемо збирати або скасовувати ідентифікацію інформації, аби третя особа не могла зв'язати дані з вами, вашим комп'ютером чи вашим пристроєм. Агрегування означає, що ми об'єднуємо неперсональні дані численних людей разом, щоб дані не стосувалися жодної людини. Відмова від ідентифікації означає, що ми намагаємося видалити чи змінити певні фрагменти інформації, які можуть бути використані для зв'язку з конкретною особою.5.  Управління вашими Персональними даними за допомогою вашого профілю користувача

 

Ми надаємо вам можливість вживати певних заходів контролю та вибору щодо того, як ми збираємо, використовуємо і передаємо ваші Персональні дані. Змінюючи свій профіль користувача або зв'язуючись із нами, як описано у цьому Повідомленні про порядок використання Персональних даних, ви можете діяти наступним чином: (1) ви можете виправляти, оновлювати і видаляти свій обліковий запис; (2) ви можете змінити свій вибір для підписок, інформаційних бюлетенів та оповіщень; (3) ви можете обрати, чи отримувати пропозиції та рекламні акції для наших продуктів та послуг, чи продуктів і послуг, які, на нашу думку, можуть зацікавити вас; (4) ви можете обрати, чи будемо ми передавати ваші контактні дані партнерам, аби вони могли надсилати вам пропозиції та рекламні матеріали про свої продукти і послуги; і (5) ви можете обрати, чи отримувати рекламу на основі інтересів.

 

6.  Діти

 

Кімберлі-Кларк прагне захищати конфіденційність дітей в Інтернеті та забезпечувати безпеку в Інтернеті. Ми не надаємо товарів і послуг дітям, а також свідомо не збираємо та не запитуємо Персональних даних у дітей без згоди батьків, коли згода потрібна відповідно до місцевого застосовного законодавства (вік, після досягнення якого необхідна згода, відрізняється в різних країнах).

 

7.  Передача Персональних даних

 

Ваші Персональні дані можуть бути передані за межі країни, з якої вони були початково надані, і можуть бути передані нашим довіреним третім особам, розташованим в юрисдикціях за межами Європейського економічного простору (ЄEП), які не мають законів про захист даних або мають менш суворі закони, порівняно з європейськими. Щоразу, коли ми передаємо Персональні дані за межі ЄЕП чи України, ми робимо юридично необхідні кроки, щоб забезпечити наявність належних заходів безпеки для захисту ваших Персональних даних та забезпечити їх безпечне використання відповідно до цього Повідомлення про порядок використання Персональних даних. Якщо ви перебуваєте в Україні, ви можете зв'язатися з нами для отримання копії заходів захисту, які ми встановили для захисту ваших Персональних даних і прав на конфіденційність у цих обставинах.

 

8.  Зберігання даних

 

Ми зберігаємо ваші Персональні дані протягом необхідного часу для надання запитаних вами продуктів і послуг, або з іншою важливою метою, такою як дотримання правових зобов'язань, вирішення спорів та забезпечення дотримання наших угод.

 

9.  Ваші права

 

Закон про захист даних надає фізичним особам права стосовно Персональних даних, якими володіють організації. Ви можете:

- запитати копію Персональних даних, які ми зберігаємо про вас;

- попросити, щоб ми виправили або видалили ваші Персональні дані; а також

- якщо ви вирішите, що не хочете отримувати комерційних електронних листів від нас, ви можете відмовитися від отримання таких електронних листів, натиснувши на посилання «скасувати підписку» в нижній частині кожного комерційного електронного листа.

Якщо ви хочете скористатися своїми правами, зв'яжіться з нами, за допомогою контактної інформації, зазначеної в пункті 10 нижче. Зверніть увагу, що запити на здійснення прав на захист даних оцінюватимуться Кімберлі-Кларк у кожному конкретному випадку. Можуть виникнути обставини, коли за законом ми не зобов'язані виконувати ваш запит в зв'язку з законами вашої юрисдикції або винятками, передбаченими законодавством про захист даних..

 

10.  Запитання та скарги

 

Якщо ви маєте якісь запитання щодо нашого Повідомлення про порядок використання Персональних даних, ви можете зв'язатися з нами через сторінку – зв'яжіться з нами за URL-адресою сайту - або зателефонувати нам за номером [БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕЛЕФОН 0-800-302-322 (мешканці України).

 

Якщо ви, як і раніше, незадоволені, ви маєте право подати скаргу до свого Органу із захисту даних; проте всі скарги мають бути подані, насамперед, до Кімберлі-Кларк.

 

11.  Зміни у Повідомленні про порядок використання Персональних даних

 

Ми можемо модифікувати або змінити це Повідомлення про порядок використання Персональних даних у будь-який час, розмістивши переглянуте Повідомлення про порядок використання Персональних даних на нашому Сайті. Ми рекомендуємо вам переглядати наше Повідомлення про порядок використання Персональних даних щоразу, коли ви надсилаєте нам інформацію чи розміщуєте замовлення.

 

12.  Повідомлення про файли Cookie

 

Як і чимало інших компаній, Кімберлі-Кларк використовує технологію «cookie» на нашому Сайті. «Сookie»-файли - це інформація, яка зберігається на вашому комп'ютері вашим браузером під час відвідування вами певного сайту. Коли ви заходите в систему, файл cookie повідомляє нам, чи відвідували ви нас раніше, чи є новим відвідувачем, і дозволяє нам дізнатися, які рекламні оголошення приводять користувачів на наш сайт. Ми використовуємо файли cookie, щоб визначити функції Сайту, в яких ви зацікавлені, аби ми могли надати більше інформації, яка вам потрібна. За бажанням ви можете налаштувати свій браузер на відхилення файлів cookie, або вручну видалити окремі файли cookie чи всі файли cookie на своєму комп'ютері, дотримуючись вказівок файлу довідки браузера. Проте якщо ви не дасте дозвіл на приймання файлів cookie вашим веб-браузером, у вас можуть виникнути проблеми із доступом до деяких сторінок та певних функцій на цьому сайті.

 

Зверніть увагу, що деякі веб-браузери та пристрої дозволяють вам транслювати побажання, аби вас не відстежували в Інтернеті. На сьогодні ми не відповідаємо на ці запити і не змінюємо вашого досвіду залежно від того, чи транслюється такий сигнал.

 

Ми також використовуємо веб-маяки на нашому сайті для збору певних даних. Веб-маяк - це електронний файл на сторінці вебсайту, який дозволяє нам підраховувати та розпізнавати користувачів, які відвідали цю сторінку. Поміж іншим, веб-маяк може використовуватися в електронній пошті у форматі HTML для визначення відповідей на наші повідомлення та вимірювання їх ефективності - наприклад, якщо ви отримали від нас електронного листа і натиснули на посилання в цьому листі, щоб перейти на наш сайт. Як правило, веб-маяків можна уникати в електронній пошті, вимкнувши відображення HTML, та відображаючи тільки текстову частинну своєї електронної пошти.

 

Коли ви заходите на наші Сайти, ми фіксуємо і зберігаємо IP-адресу пристрою, яким ви користуєтесь, такого як персональний комп'ютер або мобільний пристрій, а також ваші дані для входу, тип і версію браузера, операційну систему і платформу та будь-які під'єднані модулі, які ви використовуєте.

 

Ви також можете завантажити мобільні додатки, що їх пропонує Кімберлі-Кларк. Мобільні додатки, якщо ви їх використовуєте, можуть збирати певну інформацію автоматично, наприклад тип мобільного пристрою, який ви використовуєте, тимчасові або постійні унікальні ідентифікатори пристрою (UDID) та інформацію про те, як ви використовуєте додатки. Мобільний додаток може також збирати певну інформацію, яку ви добровільно надаєте, наприклад інформацію про продукт при скануванні штрих-коду, й інформацію про транзакції, наприклад, коли ви робите покупку або відповідаєте на пропозицію. Наші мобільні додатки можуть збирати точну інформацію про місце розташування вашого пристрою, наприклад при пошуку магазину. Проте ви повинні спочатку надати дозвіл через ваш пристрій, перш ніж додаток отримає таку інформацію про місце розташування від таких технологій, як GPS, Wi-Fi чи близькість вежі стільникового зв'язку. Постачальники послуг мобільного зв'язку можуть збирати інформацію щодо конкретного пристрою, наприклад унікальний ідентифікатор пристрою, коли ви користуєтеся нашим Сайтом або одним із наших мобільних додатків.

 

Налаштування cookie

 

 

 

Echantillon gratuit  Drynites

Вверх

Налаштування cookie