Правдивые и неправдивые факты о DryNites®

Правдивые и неправдивые факты о DryNites®

ВІДПОВІДІ ТУТ!

Усі запитання

На білизну DryNites® необхідно додатково надягати звичайну спідню білизну

Спідня білизна DryNites® дуже схожа на звичайну — тоненька та непомітна, тому додаткова білизна не потрібна. Але в будь-якому разі вашій дитині варто самостійно обирати: носити додаткову білизну чи ні. Зробіть так, як буде комфортніше дитині.

Використання спідньої білизни DryNites® сповільнює формування звички до контролю сечовипускання

Поглинальна білизна не сповільнює формування звички вчасно визначати потреби свого організму. Навпаки, спідня білизна DryNites® сприяє спокійному вирішенню проблеми нічного нетримання. І де б дитина не була — у друзів, рідних чи в таборі, — нормальний сон їй забезпечено. Проте не варто змушувати дитину використовувати білизну DryNites®, дозвольте самостійно вирішувати, надягати її чи ні. Це стимулюватиме дитину до самостійності.

Між звичайними підгузками та спідньою білизною DryNites® немає різниці

Спеціальний поглинальний шар трусиків DryNites® і його розміщення розраховані на дітей старшого віку. Адже об'єм сечовипускання у них більший, аніж у немовлят. До того ж білизна DryNites® схожа на звичайну — так само має різні малюнки, що залежать від статі та віку. Крім того, важливо не вживати в спілкуванні з дитиною слово «підгузки», краще використовуйте термін «спідня білизна». Для дитини дуже важливо, аби ви ставилися до неї, як до дорослої.

Спідня білизна DryNites® для хлопчиків та дівчаток відрізняється тільки дизайном

Спідня білизна DryNites® дійсно відрізняється різноманітними зображеннями — залежно від статі і віку дитини. Але крім цього вона також має конструктивні відмінності: поглинальна частина білизни для хлопчиків розміщена у верхній частині трусиків, а для дівчаток — посередині. Це забезпечує краще поглинання вологи з урахуванням фізіологічних особливостей.

ХОЧЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ СВОЄЇ ІСТОРІЄЮ?

НАПИШІТЬ НАМ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ!

Echantillon gratuit  Drynites
Нічна спідня білизна DryNites®
 
Спробуйте продукцію DryNites®

Нічна спідня білизна DryNites®

Вверх

Налаштування cookie